Robienie zakładów na żywo daje najwięcej zabawy, ponieważ zawsze przy tych zakładach spodziewasz się niespodziewanego. Bukmacherzy natomiast przy obstawianiach tego typu lekko nie mają, a kursy podczas meczu zmieniają się jak w kalejdoskopie. W tym artykule skupimy się na tym jakie zalety poza wielkimi emocjami mają typowania na żywo.

Decyzje bukmacherów które nie są popularne wśród graczy
Zalety obstawiania meczów na żywo

Zakładów na obstawianie nigdy nie zabraknie

Obstawiać na żywo możesz praktycznie codziennie, tak naprawdę nawet w soboty i niedziele. Firmy bukmacherskie w swojej ofercie mają od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy zakładów na żywo w tygodniu, więc tak naprawdę możliwości nie zabraknie. Naturalnie zakłady u Polskich bukmacherów w większości dotyczą piłki nożnej, co tak naprawdę nie jest niczym dziwnym, ponieważ jest to najpopularniejszy sport na świecie. Warto nakreślić tutaj, że niektóre zakłady są możliwe do obstawiania tylko, gdy oglądamy transmisje na żywo u bukmachera.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Obstawianie z dynamiką gry

Jedną z zalet obstawiania na żywo jest, że możemy to robić zgodnie z dynamiką gry, gdy widzimy co się dzieje podczas rozgrywanej gry. Stąd bardzo ważne jest aby obserwować wszystko co się dzieje podczas meczu. Naturalnie oglądać mecze możesz w telewizji jak i w internecie, ale jak chcesz obstawiać mecze na żywo to najlepiej to robić u legalnego bukmachera. Dokonując wyboru odnośnie bukmachera warto zerknąć na to, czy może on wybrać transmisję meczu w czasie rzeczywistym. Ułatwi Ci to znacznie obstawianie, a jednocześnie na transmisji live u buka masz pokazane wszystkie statystyki z transmisji.

Typowanie na żywo daje dodatkowe emocje

Granie na zakładach w czasie rzeczywistym przynosi zdwojona dawkę adrenaliny i emocji. Tym bardziej, że mamy dostęp do transmisji z danego spotkania. Oglądanie gier wtedy staje się bardziej emocjonujące. Natomiast trzeba wziąć pod uwagę, że do tej rozrywki trzeba mieć nerwy ze stali. Niestety wadą jest, że bukmacher ma przewagę nad przewidywaniem meczu na żywo. Kiedy widzimy podwyższone kursy, impulsywne stawiamy zakłady, a zwykle kończy się to stratami. Niestety na dokładna analizę zakładu nie mamy tutaj czasu, ponieważ wszystko dzieje się w mgnieniu oka. Na domiar złego straty które poniesiemy wyrządza w nas złość i chęć szybkiego odkucia się co przekłada się w jeszcze większe straty. Jest to najczęstszy błąd typerów, którzy zaczynają obstawiać zakłady w formie live.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wszystko ma to swoje wady

Jak wszystko ma to swoje wady i zalety. Tak samo jest w tym przypadku. Mimo, że obstawianie na żywo obejmuje wiele popularnych kategorii sportowych, to w przypadku sportów niszowych całkowita liczba meczów jest o wiele mniejsza niż w przypadku popularnych sportów.

Poprzedni artykułDlaczego tak wielu wybitnych typerów obstawia jedynie jeden sport?
Następny artykułKilka pomyłek na zakładach które popełniają typerzy