STS i Totalizator Sportowy – w co zagrasz w tych firmach?

Czym cechują się te właśnie podmioty hazardowe? Warto zaznaczyć, że STS i Totolotek stworzyły kawał historii w ramach tej dziedziny. Wszak oba te podmioty hazardowe są bardzo doświadczone. Można nawet napisać, że te firmy bukmacherskie przecierały innym szlaki… Co możesz tam obecnie obstawiać? Dlaczego warto wybrać STS i Totolotka? Okazuje się, że do dyspozycji Klientów (w tym drugim przypadku) są nie tylko zakłady bukmacherskie, ale także gry Lotto.

Co oferuje do obstawiania STS?

Warto poznać kilka podstawowych faktów na temat tej firmy bukmacherskiej. Działa ona na rynku zakładów wzajemnych w Polsce od… 1997 roku. Jest to zatem jeden z najstarszych podmiotów hazardowych. Aktualnie najważniejsza promocja powitalna (dla nowych użytkowników) to bonus w kwocie 1500 PLN. Jak zaś zdobyć te pieniądze? Musisz tylko założyć konto, a potem (masz na to dokładnie jeden miesiąc) wpłacić trzy depozyty. W sumie możesz zainkasować 100% do 300 PLN, a później 50% do 500 PLN i nawet 50% do 700 PLN. Co można zaś obstawiać w tym podmiocie hazardowym? Generalnie oferta na jutro w STS, czy na dzisiaj itp. jest zawsze bardzo uniwersalna. Przede wszystkim można typować przeróżne dyscypliny sportowe. Chodzi tutaj o zakłady krótkoterminowe i długoterminowe. Inny podział dotyczy zaś wydarzeń prematch oraz live. W STS nie brakuje także m.in. eventów rozrywkowych oraz politycznych itp.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Bukmacher Totolotek: co tam zagrasz?

Totalizator Sportowy kiedyś był na pewno zdecydowanie popularniejszy niż ma to miejsce teraz… Obecnie na pierwszym miejscu (w rozmaitych rankingach popularności) znajduje się właśnie STS. A Totolotek jest sporo niżej. To jednak, rzecz jasna, nie oznacza, że nie warto posiadać tam internetowego konta. W końcu możesz np. zainkasować świetny bonus na start. Obecnie ta firma bukmacherska zapewnia podwojenie pierwszego depozytu. Aby zdobyć ten bonus, należy zarejestrować się, a w czasie wykonywania tego zadania zaznaczyć, że interesuje Cię promocja powitalna. Potem należy wpłacić pieniądze. Pierwszy depozyt zostanie podwojony przez Totalizatora Sportowego do poziomu 500 PLN. Jaka jest zaś oferta tego podmiotu hazardowego? Także bardzo urozmaicona. Nie brakuje opcji live oraz prematch. Masz do wyboru zakłady krótko i długoterminowe. Co ważne, możesz obstawiać przeróżne dyscypliny (i to nie tylko te, które na co dzień są zdecydowanie najbardziej popularne).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Coraz popularniejsze są… gry Lotto online

Totalizator Sportowy oferuje też tę opcję. Aby z niej skorzystać, wejdź na https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1 i dokonaj rejestracji. Ten portal jest prosty w kontekście obsługiwania. Szybko znajdziesz np. ostatnie wyniki Szybkie 600 itp. Bez problemu dowiesz się także, jak obstawiać. Masz do wyboru rozmaite gry i gierki. Poza tym możesz typować własne numery, ale nie tylko. Nie ma przeszkód, by zagrać na chybił-trafił. Na powyższej stronie internetowej można oczywiście obstawiać zakłady proste i rozbudowane (inaczej systemowe).

Poprzedni artykułZ jakim wyprzedzeniem można obstawiać mecze u bukmachera Betfan?
Następny artykułRejestracja nowego konta w firmie bukmacherskiej – na jakie bonusy możemy liczyć?