Największy legalnie działający bukmacher w Polsce jakim jest STS poinformował ostatnio o szczęśliwcu, który stawiając zakłady o łącznej wartości 76 zł dzięki korzystnym rezultatom wygrał w sumie 1,25 miliona złotych!

wygrana milion złotych w sts
Wysokie wygrane u bukmachera STS

Kupon za milion złotych w STS

To bez wątpienia jedna z najwyższych wygranych w historii polskiego rynku zakładów sportowych i jak na dłoni pokazuje, że nie trzeba trafić szóstki w Lotto by zgarnąć miliony – wystarczy wiedza i odrobina szczęścia tak jak miało to miejsce w przypadku powyższego klienta STS.

Co dokładnie stawiał zwycięzca? Firma poinformowała na swoich stronach i w serwisach społecznościowych, że były to głównie zakłady związane z piłką nożną, w tym mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Zwycięzca obstawił łącznie 14 zakładów gdzie stawka pojedynczego nie przekraczała 3 złotych. Przy łącznym wkładzie 76 złotych wygrana ponad miliona potrafi rozbudzić wyobraźnię.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ponadto warto zaznaczyć, że szczęśliwiec może być spokojny o wypłatę swojej wygranej – stawiając u legalnego bukmachera, mającego licencję Ministerstwa Finansów może być pewien, że otrzyma wszystkie należne środki co nie byłoby takie oczywiste w przypadku gry u podmiotów takiej licencji nieposiadających.

STS jako największy bukmacher w kraju mający również aspirację podboju rynków zagranicznych to firma o ugruntowanej pozycji ciesząca się popularnością wśród klientów i co roku rozwijająca coraz szerzej oferowane przez siebie usługi. Szczęśliwy zakład postawiono online (za pośrednictwem strony internetowej bukmachera) i warto się tym faktem chwalić gdyż dzięki intensywnym nakładom na zdalne kanały dostępu do oferty klienci zyskują wygodne narzędzia dostępu do interesujących ich spotkań bez konieczności chodzenia do punktów stacjonarnych, które powoli odchodzą w przeszłość jako relikt minionej epoki popularny w latach 90-tych.

Dziś w dobie XXI wieku gdzie do cyfrowej rzeczywistości mamy dostęp praktycznie z każdego miejsca i o każdej porze coraz więcej usług (w tym związanych z rozrywką) można załatwić online korzystając ze smartfonu, laptopa czy tabletu.

Poprzedni artykułDla kogo przeznaczona jest gra na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułNowe promocje bukmachera STS
Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie udzielają darmowych promocji i bonusów bukmacherskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady bukmacherskie na obstawianie meczów, freebety i bonusy bez depozytów.