PzBuk to jedna z istniejących w Polsce firm bukmacherskich internetowych. Należy ona do grona legalnych bukmacherów, która posiada zezwolenie. Warto wiedzieć, że zgodnie ze znowelizowaną ustawą antyhazardową, legalnymi bukmacherami są takie firmy, które uzyskają od Ministerstwa Finansów specjalną licencję. Każda firma bukmacherska, której uda się uzyskać taki dokument, może zgodnie z polskim prawem świadczyć usługi hazardowe na terenie naszego kraju.

polski bukmacher internetowy pzbuk
Legalny bukmacher internetowy PZbuk – oferta, bonus, kod promocyjny

Strona internetowa bukmachera PzBuk

Witryna internetowa bukmachera PzBuk znajduje się pod następującym adresem: www.PzBuk.pl. Jest to strona internetowa wykonana przez profesjonalistów. Wskazuje na to fakt, że jest ona niezwykle czytelna oraz intuicyjna. Design strony robi wrażenie – nie zawiera on niepotrzebnych elementów, które wpływałyby na brak czytelności. Przejrzystość oraz łatwość odnajdywania wszelkich niezbędnych informacji to główne atuty strony bukmachera PzBuk. Bukmacher nie ma się czego wstydzić, na tle innych bukmacherów jak Etoto czy STS to PZbuk wypada bardzo korzystnie.

Po lewej stronie witryny ulokowana jest lista oferowanych przez PzBuk wydarzeń sportowych cieszących się największą popularnością oraz dostępnych dyscyplin. Na środku jest z kolei opis najważniejszych wydarzeń. Można tam również uzyskać dostęp do meczów rozgrywanych na żywo oraz spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu. Element, który mocno rzuca się w oczy, to sporych rozmiarów baner w ramce, na którym widnieje duży, wyraźny napis „Zarejestruj się”. Dzięki temu zabiegowi każdy, kto jest zainteresowany utworzeniem konta u tego bukmachera, bez jakichkolwiek problemów może to uczynić. 

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Ofert bonusów za darmo

Po prawej stronie witryny ulokowany jest kupon, który można obstawić w dowolnie przez siebie wybranym momencie – zarówno w dzień, jak i w nocy. Strona przygotowana przez specjalistów PzBuk opinie wśród graczy zbiera naprawdę bardzo pozytywne. Wszystko wynika z tego, że jest ona bardzo przejrzysta i funkcjonalna. Każda firma bukmacherska powinna uczyć się tworzenia swoich stron internetowych od PzBuk. 

Esporty w PzBuk – oferta bukmachera

Bukmacher PzBuk posiada bardzo interesującą ofertę sportów wirtualnych. Są u niego dostępne gry takie jak LoL, Dot 2, CS:GO, Rainbow Six, Rocket League oraz FIFA. Dokładna liczba tytułów dostępna jest oczywiście na stronie internetowej tego bukmachera. Bardzo duża jest również liczba dostępnych turniejów. Mowa tutaj zarówno o turniejach o zasięgu polskim jak i o zasięgu międzynarodowym, w porównaniu do STS czy Etoto to jest naprawdę korzystnie. Mowa tutaj o turniejach takich jak Mistrzostwa Korei, Mistrzostwa Brazylii czy IEM Katowice. Sporty elektroniczne każdy gracz może również obstawiać na żywo. 

Czy sporty wirtualne są dostępne w PzBuk?

Liczba dostępnych esportów PzBuk jest naprawdę duża. Nie można tego niestety powiedzieć o ofercie sportów wirtualnych. Z czego to wynika? Uwarunkowane jest to tym, że PzBuk na tę chwilę nie udostępnił jeszcze swoim graczom możliwości obstawiania sportów wirtualnych. 

bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Jak zarejestrować się w PzBuk? Instrukcja krok po kroku

Wiele osób z pewnością zastanawia się nad tym, jak założyć konto w PzBuk bez podawania szczegółowych danych osobowych na swój temat. Okazuje się, że bukmacher PzBuk w tym względzie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i oferuje im funkcję szybkiej rejestracji. Dzięki niej nie musimy na samym początku podawać bardzo intymnych informacji takich jak numer konta bankowego czy zdjęcie dowodu osobistego. Na pierwszym kroku rejestracji podajemy tylko nazwę użytkownika, hasło oraz e-mail. Drugi krok to podanie numeru dokumentu tożsamości, adresu oraz roku urodzenia a także kodu bonusowego. W trzecim kroku ustawiamy limity gry oraz czas obrotu. To wszystko wystarczy do tego, aby obstawiać zakłady oraz w pełni korzystać z oferty proponowanej przez bukmachera PzBuk. 

Gdy dokonamy szybkiej rejestracji, otrzymamy również od PzBuk specjalny darmowy zakład opiewający na kwotę 60 złotych. Zdjęcie dowodu osobistego oraz numer konta bankowe musimy podać dopiero wtedy, gdy będziemy wypłacać zgromadzone przez siebie środki finansowe. 

Promocje u bukmachera PzBuk

PzBuk posiada całkiem sporą liczbę ofert promocyjnych. Poniżej prezentujemy te kierowane do nowo zarejestrowanych graczy oraz tych, którzy posiadają w PzBuk konto od jakiegoś czasu. 

Promocje w PzBuk dla nowo zarejestrowanych graczy

W PzBuk nowo zarejestrowani gracze mogą korzystać z oryginalnej oferty powitalnej. Warto wiedzieć, że znakomita większość polskich legalnych bukmacherów online proponuje swoim nowym graczom bonus od wpłaty do maksymalnie 100%. W PzBuk jest inaczej, ponieważ każdy nowy gracz może otrzymać bonus w wysokości nawet 150% od pierwszej wpłaty. 

Bonus od wpłaty depozytu do 500 złotych 

Nowa oferta powitalna dla nowych graczy bukmachera PzBuk. By móc z niej skorzystać, należy najpierw się zarejestrować, zaś później wpłacić depozyt za kwotę minimum 100 złotych. Dzięki temu podczas kolejnego logowania otrzymamy 150% od wpłaconego depozytu. 

Promocje dla stałych graczy w PzBuk

Stałą promocją dla nowych graczy jest promocja Kombodoładowanie. Jest ona skierowana do osób wysyłających kupony AKO. Im większą liczbę zdarzeń obstawimy, tym większy bonus otrzymamy – może to być nawet 15%. 

Poprzedni artykułOferta Polskiego legalnego kasyna Total Casino
Następny artykułJaką ofertę zakładów ma Betfan? Czy to najlepszy bukmacher w Polsce?
Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie udzielają darmowych promocji i bonusów bukmacherskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady bukmacherskie na obstawianie meczów, freebety i bonusy bez depozytów.