Obstawianie zakładów bukmacherskich z reguły nie jest łatwe, a jeszcze mniej ludzi dostąpi tytułu ,,profesjonalisty” – ale jeśli jesteś na tyle uparty, oraz masz odpowiednią wiedzę, to w przyszłości możesz nim zostać. Dlatego też, jeśli dążysz do tego, aby zostać profesjonalistą, to warto jest zapoznać się z naszym dzisiejszym poradnikiem!

Profesjonalne obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich – jak to robić?

Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Najlepiej postawić na sport który nam pasuje najbardziej, wybierając kilka spotkań i gromadząc je na kuponie – chociaż z drugiej strony należy uważać, aby też nie przesadzać. Nie ma sensu grać przy wyższych kursach niż 4, to czysta loteria. Lepiej jest zacząć od mniejszej kwoty i stopniowo zwiększać swój kapitał przeznaczony na grę, niż grać w ciemno. Jeśli jednak dopiero zaczynasz grać u bukmachera, unikaj obstawiania zakładów AKO, ponieważ trudno jest je przewidzieć. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ograć bukmachera podczas stawiania swoich pierwszych typów, to nie masz się o co martwić, za niedługo na naszym blogu pojawi się odpowiedni poradnik! Wróćmy jednak do tematu.

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kursy bukmacherskie

Przykładowo, jeśli chcemy wiedzieć, dlaczego kursy na niektóre mecze danej drużyny są zaskakująco wysokie, musimy przyjrzeć się, jaki to rodzaj gry. Przykładowo może to być mecz pucharowy, który charakteryzuje się silniejszą drużyną grającą przeciwko innej drużynie, podczas gdy słabsza drużyna dokłada wszelkich starań, aby ją pokonać. Generalnie zawsze powinniśmy zacząć od zrozumienia danej decyzji bukmachera na zaoferowanie kursu. Jeśli wskaźnik nie zgadza się z naszą prognozą, postaraj znaleźć odpowiedź, jaki jest ku temu powód. Nigdy nie skupiaj się tylko na kursach, ponieważ jest to zły pomysł – zazwyczaj wiele z tego nie wywnioskujesz.

Jak osiągnąć sukces?

Metoda, która może uczynić nas w tak zwanym celu, jest z jednej strony banalna – ale z drugiej trzeba pomyśleć o tym, że wymaga to sporego zaangażowania i pomyślunku. Przykładowo, z każdej ligi wybieramy jedną lub dwie drużyny i obserwujemy, czy zagrają w danej rundzie. Następnie analizujemy wyniki, oraz sprawdzamy, kiedy gdzie i jak wygrywają i przegrywają. Naturalnie wymaga to sporo czasu oraz wiedzy na temat tego, jak poprawnie analizować zakłady sportowe, ale na pewno nam się to w przyszłości opłaci, z racji tego, że legalny bukmacher oferując zakłady prędzej czy później popełni jakiś błąd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sprawdzaj oferty bonusowe!

Wyszukiwanie nowych, łatwych do obrócenia bonusów bukmacherskich to jeden z najlepszych sposobów na to, aby typować jak prawdziwy profesjonalista. Do tego celu możesz wykorzystać rankingi bukmacherskie, które pokażą ci, które bonusy warto jest wykorzystać, a których lepiej jest unikać. Pamiętaj jednak o tym, aby korzystać z tych, które nie są sponsorowane przez bukmacherów, bo tylko wtedy dostaniesz rzetelną ocenę działań bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDecyzje bukmacherów które nie są popularne wśród graczy
Następny artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak zacząć obstawiać?