Bukmacher STS należy do czołowych polskich zakładów bukmacherskich oferujących przejrzyste warunki legalnego zawierania zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe, społeczne, kulturalne i polityczne. Jako jeden z najbardziej doświadczonych, bukmacher STS stale dostosowuje swoją ofertę do potrzeb graczy. Klienci mogą zawierać kupony w punktach stacjonarnych oraz online poprzez stronę internetową bukmachera lub aplikację mobilną. Ponadto bukmacher STS oferuje promocje i bonusy zaliczane do najkorzystniejszych w branży zakładów bukmacherskich.

sts bonusy i promocje
Oferta darmowych promocji i bonusów bukmacherskich w STS

Promocje bukmachera STS

Oferta promocyjna bukmachera STS ma na celu zainteresować, a następnie spełnić oczekiwania graczy podczas wyboru oferty bukmacherskiej. Polityka marketingowa firmy ukierunkowana jest na pozyskanie graczy poprzez oferowanie konkurencyjnych promocji i bonusów na tle konkurencji.

Bonus Powitalny 1200 PLN na start

Najpopularniejszy bonus zakładów bukmacherskich. Bukmacher STS oferuje bonus powitalny regulowany prostymi zasadami. Gracz dokonuje wpłaty i natychmiast otrzymuje bonus na konto bonusowe o równowartości dokonanej wpłaty. W celu wypłaty otrzymanego bonusu należy trzykrotnie obrócić otrzymaną kwotą, zawierając trafne kupony przy minimalnym łącznym kursie 1.91 na obstawiane wydarzenia.

STS kod bonusowy – Freebet 29 PLN na dobry start

Bonus 29 PLN może otrzymać każdy gracz niezależnie od wysokości wpłaconej kwoty do depozytu, który założy konto w serwisie bukmachera STS. Warunkiem nabycia bonusu jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji konta. W celu wypłaty środków bonusowych podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego należy obrócić równowartość bonusu trzykrotnie przy minimalnym kursie 1.91.

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Polubisz Poniedziałek

W 2019 roku bukmacher STS przeznaczył 3,5 mln PLN na nagrody w tej kategorii. Udział w rywalizacji o nagrody polega na sumowaniu stawek wniesionych przez graczy w trakcie tygodnia. Cykl rozliczeniowy rozpoczyna się w poniedziałek po północy i trwa do końca niedzieli.

Twoja Gra Pewna Kasa do 100 PLN

Promocja polega na zawieraniu zakładów wzajemnych codziennie za minimalną kwotę 25 PLN w dowolnych punktach bukmachera STS. Każdy gracz może uzyskać aż trzy gwarantowane bonusy w jednym miesiącu, które przydzielane są po 10, 20 oraz 25 dniach miesiąca promocyjnego. W trakcie miesiąca gracz może otrzymać w ramach promocji maksymalny bonus do 100 PLN.

Zaproś Kumpla

Zaproś Kumpla to promocja skierowana zarówno do nowych, jak i stałych klientów. Bonus w wysokości 50 PLN otrzyma osoba polecająca nowego gracza w sytuacji, gdy nowy gracz zarejestruje się i dokona wpłaty środków pieniężnych. Równoważny bonus otrzyma również nowy gracz. Warunkiem otrzymania bonusu jest dokonanie rejestracji z komputera stacjonarnego poprzez serwis bukmachera STS, ponieważ rejestracja z urządzeń mobilnych nie jest objęta promocją.

Wirtualny Tydzień – zwrot do 30 PLN

Promocja dotyczy wyłącznie zawierania zakładów wzajemnych na sporty wirtualne. Regulamin promocji przewiduje zwrot połowy stawki tj. do 30 PLN, za trzy pierwsze przegrane kupony w tygodniu. Promocja obejmuje tylko kupony pojedyncze i akumulacyjne.

Bukmacher STS poza stałymi promocjami oferuje cykliczne bonusy dostosowane do aktualnych wydarzeń sportowych. Najczęściej okresowe oferty promocyjne dotyczą najpopularniejszych wśród polskich graczy turniejów tj. Ligi Mistrzów, rozgrywek najlepszych lig europejskich oraz Skoków Narciarskich w Turnieju Czterech Skoczni. Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej promocje bukmachera STS należą do czołowych ofert na rynku zakładów bukmacherskich w kategorii promocji i bonusów.

Poprzedni artykułRekordowa wygrana w zakładach STS
Następny artykułEtoto opinie graczy, oferta zakładów, bonusy za darmo
Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie udzielają darmowych promocji i bonusów bukmacherskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady bukmacherskie na obstawianie meczów, freebety i bonusy bez depozytów.