Najlepsi legalni bukmacherzy – u kogo grać w tym roku?

Liczba legalnych podmiotów bukmacherskich, działających na terenie naszego kraju, wzrasta bardzo dynamicznie. Ty zaś osiągnąłeś już wiek pełnoletni? Z tego względu chcesz niedługo zarejestrować się w popularnych podmiotach hazardowych? Co warto wybrać w 2022 roku? Oto przegląd najpopularniejszych aktualnie rozwiązań (stan na 4 kwietnia).

STS

Jaki jest w tym momencie numer jeden? Na wszystkich z góry spogląda ta firma bukmacherska. Warto podkreślić, że podmiot hazardowy STS nieprzypadkowo znajduje się na samym szczycie. Osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi, które chcą niedługo zacząć obstawiać, powinny zainteresować się tym bukiem online. Tego podmiotu hazardowego nie ma oczywiście w Rejestrze Domen Zakazanych. Wnioski są zatem proste. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Co jeszcze jest ważne? Zasadniczo najlepsi legalni bukmacherzy oferują świetne bonusy. I tak się właśnie dzieje w tym przypadku. Należy zaznaczyć, że możesz liczyć m.in. na bonus bez potrzeby wykonywania żadnego depozytu. Dzięki temu masz okazję zainkasować 25 PLN. Jakie kroki należy poczynić? Musisz zarejestrować się oraz potem wpisać kod promocyjny. Danie główne? W przypadku tego podmiotu hazardowego jest to podwojenie pierwszego depozytu. Finalnie możesz zainkasować 100% nawet do poziomu 1200 PLN. Nie brakuje także promocji dla fanów gier karcianych oraz sportów wirtualnych. Chcesz skorzystać z tych działów w STS? Dzięki temu możesz otrzymać po 20 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna

W 2022 roku opłaca się także obstawiać w podmiocie hazardowym Fortuna. Ta doświadczona, legalna firma bukmacherska cały czas „idzie za ciosem” i oferuje świetnej jakości usługi. M.in. możesz tam zainkasować bonus bez konieczności realizowania nawet jednego depozytu. Takie właśnie promocje cieszą się zaś obecnie sporym zainteresowaniem… Nie masz w sumie zielonego pojęcia, jak odebrać freebet na start w Fortunie? To proste. W pierwszej kolejności zainteresowany tym tematem gracz musi założyć konto. Nie obawiaj się o wykonanie tego zadania. Jest ono proste, intuicyjne i zarazem bezpieczne. Wszak firma bukmacherska Fortuna jest legalna. Następnie należy wpisać kod. Finalnie otrzymasz od bukmachera Fortuna 2800 punktów lojalnościowych za założenie konta. Możesz je wymienić. Np. na zakład w kwocie 20 PLN. Co dodatkowo oferuje dla nowych Klientów ten podmiot hazardowy? To także zakład bez ryzyka do 600 PLN. Warto zaznaczyć, że stali użytkownicy mogą zaś np. swobodnie skorzystać z promocji Happy Hours (dzięki niej można legalnie grać bez podatków).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfan

W tym podmiocie hazardowym także nie brakuje świetnych promocji na start. Inaczej trudno jest to bowiem określić w praktyce. W końcu nowa osoba, która dokona rejestracji, wpisze kod i wpłaci depozyt, otrzyma cashback. Jego wartość jest zależna od pierwszej wpłaty. Wynosi zaś od 50 PLN do 600 PLN. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje dla nowych Klientów zakład bez ryzyka. A jak wpłacisz pieniądze po raz drugi, to zainkasujesz 100% do 1000 PLN.

Poprzedni artykułO czym warto pamiętać grając u bukmacherów?
Następny artykułCzego potrzebujesz do założenia konta u bukmachera online?