Pomyłki to rzecz normalna i nie należy z tego powodu się załamywać. To dzięki nim możemy iść o szczebel wyżej i zdobyć wierzchołek góry lodowej. Na zakładach bukmacherskich tak samo się przytrafiają i po prostu należy im stawić czoła. Natomiast jakie są to pomyłki? O tym już dziś!

Kilka pomyłek na zakładach które popełniają typerzy

Nie sporządzanie analizy bukmacherskiej

Brak tej czynności podczas obstawiania zakładów bukmacherskich to ogromny błąd. Dzięki niej nasze szansę na wygraną rosną i to znacząco. Wszyscy doświadczeni gracze zawsze przygotowują się do każdego zakładu bukmacherskiego właśnie poprzez sporządzanie takiej analizy. Taki zabieg powinien być nieodzownym elementem obstawiania, jeśli chcemy osiągnąć sukces podczas obstawiania. Taka analiza powinna składać się z obserwowania danej dyscypliny sportowej, oglądaniu wywiadów ze sportowcami oraz konferencji prasowych, czytaniu for bukmacherskich oraz obserwować samopoczucie sportowców. Są to podstawowe rzeczy na które należy zwrócić uwagę podczas sporządzania takiej analizy. Przygotowywanie się do danej czynności jest nieodzownym elementem naszego życia, gdy wychodzimy do sklepu to robimy sobie listę zakupów, czy idziemy na rozmowę o pracę przygotowujesz się do niej, bądź nawet jak idziemy na randkę z dziewczyną to robimy wszystko aby było idealnie. Tak samo działają zakłady bukmacherskie, aby coś z nich było należy się dobrze do nich przygotować.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Nie ustalenie sobie kwoty na zakłady

Nie ustalenie swojej określonej kwoty pieniędzy na zakład bukmacherski to kolejny poważny błąd podczas obstawiania. Większość myśli w ten sposób, że obstawie tylko jeden lub dwa zakłady i to jest już wszystko, co jest nie prawdą. Dodatkowo na co należy zwrócić uwagę to brak określonej kwoty może powodować problematyczne wydobywanie dodatkowej gotówki z domowego budżetu. Tak więc, najlepszym pomysłem na to jest ustalenie sobie wcześniej pewną kwotę na zakłady bukmacherskie, najlepiej około 5% swojego miesięcznego przychodu. Taka kwota z pewnością nie zaszkodzi twoim finansom i nie spowoduje, że twój miesięczny przychód legnie w gruzach. Warto jednak pamiętać, że jeśli w jednym miesiącu wykorzystało się swój domowy budżet to należy poczekać do następnego aż przyjdą ponownie pieniądze i znowu będziesz mógł zagrać u bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Robienie zakładów dla zabawy

Naturalnie nikt nie zabroni Ci grać na zakładach bukmacherskich u legalnego bukmachera w formie zabawy, lecz gra bez wcześniejszego przygotowania się nie przyniesie Ci żadnych korzyści finansowych. Dlatego też w takim przypadku czasami lepiej jest znaleźć sobie inne źródło zabawy w którym nie będziemy tracić swojej gotówki. Lepszym rozwiązaniem jest już typowanie wyników lub postawienie tych pieniędzy na loterie. W tym przypadku także możecie się dobrze bawić i nie tracić swoich środków pieniędzy. Oczywistym faktem jest, że to jednak ty zdecydujesz w jaki sposób wolisz grać i nikt Ci tego nie zabroni.

Poprzedni artykułZalety obstawiania meczów na żywo
Następny artykułZakłady na żywo – co powinieneś wiedzieć?