Początek wiosny 2019 roku był naprawdę dobry dla wszystkich fanów zakładów bukmacherskich w Polsce. Wreszcie na polskim rynku pojawiła się długooczekiwana bowiem firma Betfan, która od początku zdecydowała się na atrakcyjne warunki dla swoich graczy. Czy warto zainteresować się jej ofertą? Czy bukmacher ma szansę zaistnieć na naszym rynku? Sprawdźmy ofertę zakładów, bonusy i opinie o Betfan jakie znajdziemy na forum bukmacherskim Betonline.

oferta zakładów bukmachera betfan online
Czy bukmacher betfan to obecnie najlepsza opcja do obstawiania meczów w internecie?

Strona internetowa bukmachera Betfan

Wchodząc na serwis internetowy bukmachera BetFan pod adresem www.betfan.pl, zobaczymy ładny, biało-zielony design. Jest on czytelny, wszystkie zakładki ułożone są w sposób, który znamy z innych stron. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nie musimy uczyć się wszystkich funkcjonalności i ich lokacji od nowa, ale możemy od razu zacząć grać. Jedynymi, którzy mogą narzekać na taki wygląd, są nocne marki. Białe części strony mogą być bardzo męczące dla oczu, kiedy korzystamy ze strony w nocy bez dodatkowe źródła światła. To jednak niewielka wada, którą można łatwo zniwelować.

Ogólnie można powiedzieć, że gracze oceniają wizualną stronę Betfan bardzo pozytywnie, oby tylko pozostali legalni bukmacherzy w Polsce jak STS nadążyli za trendami i zrobili stronę podobą do Betfan, wszystkim by ułatwiło to obstawianie zakładów.

Oferta zakładów online w Betfan

Przeglądając ofertę tego bukmachera, możemy zauważyć olbrzymią różnorodność dyscyplin sportowych i rynków, które możemy wybrać. Nie jest to oferta przełomowa, ale nie ma co się dziwić – stworzenie takiej byłoby wręcz niemożliwe w tych czasach. Warto więc cieszyć się tym, co oferuje nam bukmacher, tym bardziej że oferowane kursy potrafią być naprawdę atrakcyjne.

Tego legalnego bukmachera należy pochwalić za podejście do e-sportu. Fani obstawiania tego typu zdarzeń otrzymali specjalną zakładkę, w której mogą znaleźć najpopularniejsze gry i największe turnieje na świecie. Oferta już od początku wyróżniała się spośród innych bukmacherów, a z czasem ma być jeszcze lepiej. Nie możemy się już doczekać!

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Ofert bonusów za darmo

Konto tymczasowe bez dowodu w Betfan

Tworzenie nowego konta u tego bukmachera jest wręcz banalne. Już od początku mamy możliwość stworzenia konta tymczasowego, co jest świetnym rozwiązaniem. Rejestracja wymaga od nas podania wyłącznie podstawowych danych, takich jak nasz e-mail, imię i nazwisko lub numer PESEL. Reszta informacji, w tym skan dowodu osobistego, który ma potwierdzić konto, mogą zostać wysłane w dowolnej chwili. Jeśli zaś nie chcemy potwierdzać naszego konta, nie musimy tego robić.

Konto tymczasowe nie różni się w dużym stopniu od tych znanych z innych portali. Możemy wpłacić środki, a następnie obstawiać różne zdarzenia. Jak można się domyślić, by wypłacić pieniądze, potrzebna będzie weryfikacja danych. Ograniczona jest także kwota maksymalnej wpłaty, która wynosi 5000 zł. Podobnie ograniczony jest limit wygranej z jednego kuponu. Wynosi on 2279,99 zł. Jedną z bardziej widocznych różnić pomiędzy tym kontem a innymi jest brak zapisku o długości jego istnienia w regulaminie. Oznacza to, że nie zostanie ono zamknięte po jakimś czasie bez weryfikacji. To bardzo wygodne, jeśli nie mamy możliwości w najbliższym czasie go zweryfikować.

Bukmacher zdecydował się na jeden ciekawy ruch. Nasz numer konta, który wykorzystamy do pierwszej wpłaty depozytu, jest zapisywany i przypisywany do naszej osoby. Jeśli będziemy chcieli wypłacić pieniądze, będziemy musieli zrobić to tylko na to konto. Nie jest to duże utrudnienie, ale warto o tym pamiętać, ponieważ możemy korzystać tylko z tego jedynego konta, które zostało wykorzystane na samym początku.

Bonusy powitalne i promocje w Betfan

Betfan od początku chciał zachęcić do siebie graczy. Co ciekawe, najciekawsza oferta nie jest wyróżniona, a znaleźć można ją, dokładnie czytając regulamin usługi. Przyjrzymy się wszystkiemu dokładnie, ponieważ oferta i jej obrót jest skomplikowana. Zaczniemy jednak od tego, że jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych ofert na rynku bukmacherskim, nie tylko polskim, ale także zagranicznym.

bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Nowi klienci Betfan mogą liczyć na jedną ofertę powitalną – bonus od depozytów.
Pierwsze trzy wpłaty na konto bukmachera zostaną powiększone o 10%, 8% i 5%. Wydaje się, że to mało, ale jednak nazwa, Megapakiet, ma swój powód.
Każdy nowy klient otrzyma dodatkowe 10% od pierwszej wpłaty (maksimum to 150 zł), 8% od drugiej (maksymalnie 100 zł) i 5% od trzeciej wpłaty (tutaj maksimum to 50 zł). Minimalna kwota, którą trzeba wpłacić by móc skorzystać z promocji to 20 zł przy każdej z wpłat. Jeśli chcemy jednak maksymalnie wykorzystać całą promocję, musimy wpłacić znacznie większe kwoty – odpowiednio 1500,1250 i 1000 zł. Są to duże kwoty, ale na szczęście nie trzeba wpłacać całości za jednym razem.

Pierwszy z depozytów musi być obrócony jednokrotnie, na minimum dwóch kuponach, których kurs będzie równy lub większy od 2.0. By to zrobić, mamy 50 dni. Kolejne dwa depozyty musimy obrócić w identyczny sposób. Trzeba jednak pamiętać, że by skorzystać z oferty obowiązującej na drugi depozyt, trzeba obrócić całym pierwszym. Podobnie jest z trzecim deficytem. Trzeba też pamiętać, że jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków dla pierwszej kwoty, bonus przepadnie całkowicie, a skorzystanie z pozostałych części będzie zablokowany.

To jednak dopiero początek. Bonusy w Betfan, które otrzymamy od bukmachera, musimy obrócić aż pięciokrotnie na kuponach, które zawierają co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.20. By kupon się liczył, jego minimalny kurs musi wynosić przynajmniej 2.0. Wynika z tego, że możemy otrzymać aż 1500 zł. Wtedy możemy wpłacić drugi depozyt, który wymaga podobnych działań. Tak samo będzie też z trzecim. Taki obrót może zająć kilka miesięcy, ale przynajmniej nie gonią nas ścisłe terminy, dzięki czemu nie musimy stawiać kuponów, których nie przemyśleliśmy.

O co jednak nam chodziło na początku, mówiąc, że może to być najlepsza oferta na rynku? Wystarczy sprawdzić jej regulamin. Wtedy okazuje się, że kwota, którą chwali się bukmacher, 3000 zł, nie jest górną granicą. To tylko kwota gwarantowana, która wynika z otrzymywanych bonusów. Jeśli spełnimy wszystkie warunki, nastąpi przeniesienie środków z konta bonusowego z zastosowaniem mnożnika x10. Jeśli więc wygramy wszystkie obstawione zdarzenia, możemy wygrać 100 000 zł!

Bukmacher Betfan wszedł na polski rynek z pewnością siebie i świetnie przygotowanym planem. Możliwe, że niedługo będzie to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, więc warto się nim zainteresować, tym bardziej patrząc na wyjątkową ofertę na start.

Poprzedni artykułPZbuk to nowy legalny bukmacher w Polsce
Następny artykułCo oferuje graczom legalny bukmacher Fortuna online?
Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie udzielają darmowych promocji i bonusów bukmacherskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady bukmacherskie na obstawianie meczów, freebety i bonusy bez depozytów.