Tak naprawdę nikt nie ma szansy zostać ekspertem w wielu dyscyplinach sportowych naraz i jednocześnie prowadzić w miarę normalnego życia. Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, dlaczego doświadczeni gracze stawiają tylko na jeden sport!

Dlaczego tak wielu wybitnych typerów obstawia jedynie jeden sport?

Tylko jeden sport – dlaczego?

Ponieważ typując wiele sportów naraz trudno Ci będzie wygrać – przecież sam bukmacher zatrudnia wielu ekspertów do jednej dyscypliny sportowej – żaden z nich nie jest odpowiedzialny za analizę więcej niż jednego sportu. Dlatego za każdym razem, gdy dodasz do kuponu kilka sportów, wystarczy wziąć pod uwagę, że nadal potrzebujesz więcej doświadczenia i dokładności niż pierwotnie zakładano, w przeciwnym razie możesz w ogóle nie wygrać. To może zabrzmieć ostro, ale to prawda. Naturalnie to nie jest jedyny powód, dla którego lepiej jest obstawiać tylko jeden sport.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Koronawirus a sporty

Jak wszystko, ten sposób grania ma też swoje wady, bo faktem jest, że z powodu nadejścia trzeciej fali covid-19, większość zawodów sportowych została odwołanych. Oczywiście obstawianie innych dyscyplin sportowych wciąż może Cię „uratować”, ale w tym przypadku najlepiej nie stawiać w tym momencie zakładów, no chyba że zrobisz to już za symboliczne sumy, z racji tego że zapewne nie masz doświadczenia co do tego sportu – można powiedzieć, że wracasz wtedy do poziomu początkującego gracza.

Naturalnie zamiast obstawiania, możesz też po prostu tworzyć typy bukmacherskie, przez co nie będziesz ryzykować utraty swoich środków na zakładach bukmacherskich w innym sporcie.

Warto jest też pamiętać o tym, że bukmacherzy oferują różne zakłady na wybrane przez ciebie sporty – co łopatologicznie rzecz ujmując oznacza, że jeden buk może nie mieć zakładów na interesujące cię wydarzenie, podczas gdy drugi takowe już posiada. Oczywiście, jeśli masz czas i wyczucie, możesz porównać wszystkie swoje zakłady ze wszystkimi bukmacherami, ale z drugiej strony będzie to bardzo czasochłonne i łatwo się w tym pogubisz, więc lepiej jest korzystać z rankingów bukmacherskich, ponieważ zaoszczędzą ci dużo czasu i energii.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto planować naprzód

Jeśli obstawiasz zakłady bukmacherskie regularnie i z racji pandemii na twój sport zabrakło zakładów, musisz znaleźć sobie zastępstwo. W takim przypadku lepiej mieć plan B. Dlatego warto jest zainteresować się ofertami specjalnymi, np. Ofertami legalnych bukmacherów na zakłady specjalne, bądź na e-sporty. Ten drugi rodzaj ma o tyle przewagę nad zwykłymi sportami, że nigdy nie zabraknie zakładów na e-sporty, z racji tego, że turnieje e-sportowe rozgrywają się przez cały rok i nawet pandemia nie jest w stanie ich zatrzymać, z racji tego, że wszystko odbywa się po prostu zdalnie, więc nikt nie łamie żadnych przepisów dotyczących np. Zgromadzeń w dobie pandemii, więc nic dziwnego, że e-sporty zyskują teraz sporo na popularności.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak zacząć obstawiać?
Następny artykułZalety obstawiania meczów na żywo