Nie można zaprzeczyć, że bukmacherzy zwykle robią rzeczy, które po prostu nie cieszą się popularności graczy. Naturalnie nie każdy gracz zdaje sobie sprawę z tego, co jego bukmacher może zrobić, dlatego też dziś przedstawimy ci decyzje, które nie są zbyt popularne wśród doświadczonych typerów!

Decyzje bukmacherów które nie są popularne wśród graczy

Czy wiesz, co jest celem gry u bukmachera?

Niestety, celem zakładów sportowych jest zmniejszenie szans twoich na wygraną. Dlatego wiele osób, które sprzeciwiają się tej formie rozrywki, twierdzi, że bukmacher oszukuje, ale tak naprawdę oszukiwania nie ma, bo gra od początku została zaprojektowana tak, aby dać firmie bukmacherskiej największe szanse na wygraną, a tobie jak najmniejsze.

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie chcą zarobić

Wiele osób zdaje się przeoczyć fakt, że firma bukmacherska to przede wszystkim firma – zwykle duża firma z wieloma ludźmi na różnych stanowiskach – w końcu, aby uzyskać licencję na świadczenie usług bukmacherskich, potrzebujesz kilku milionów na koncie. Cóż, ponieważ mówimy o dużych firmach – musimy porozmawiać o ekspertach. Nic dziwnego, że firmy wynajmują lub zlecają usługi analityczne tym, którzy mogą dokładnie przewidzieć wynik danej gry. Tak wielu ekspertów z wieloletnim doświadczeniem pokazało graczom ich błędy, a ich analiza bukmacherska jest niedokładna, przez co bukmacher częściej wygrywa.

Wycofywanie zakładów

Ostatnio media coraz częściej przyjmują wywiady z ludźmi, którzy wiedzą, które zakłady zostały odrzucone. Ale dlaczego ci ludzie chcą pozostać anonimowi? Jak powiedzieli w wywiadzie, legalny bukmacher może po prostu wycofać zakład i odciąć dostęp do takich kont. Oczywiście nie jest to całkowicie legalne, ale jak gracze udowodnią, że tak się stało? Nie wspominając o tym, że z powodu pewnych zmian w rozgrywce bukmacher po prostu wycofał zakład, w przeciwnym razie może to spowodować ogromne straty. Dlatego jeśli poprawnie przewidzisz wynik swojego zakładu, nie zdziw się, ale później przekonasz się, że Twój zakład został wycofany. Ostatnią rzeczą, jaka się wydarzyła, było postawienie na to, kto zostanie przyszłym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Nie jest jasne, kto go spowodował, dlatego bukmacherzy stopniowo wycofują się z tego zakładu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opinie o bukmacherach – na forach

Na forach internetowych możemy znaleźć wystarczającą wiedzę na temat notowań bukmacherów i opinii ludzi na temat konkretnych firm. Każdy, kto chce poznać prawdziwe opinie na temat danej firmy, powinien wejść na forum bukmacherskie, ale z drugiej strony należy zachować ostrożność. Zacznijmy od tego, na co należy zwrócić uwagę na forum. Po pierwsze, warto sprawdzić, co inni użytkownicy forum myślą o danym bukmacherze – jeśli tylko jedna osoba chwali jednego lub drugiego bukmachera, oznacza to mniej więcej, że jest to pracownik bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł3 Najlepsze firmy bukmacherskie na rok 2021
Następny artykułProfesjonalne obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich – jak to robić?