Czy Lewandowski może doprowadzić naszą drużynę na wysoki szczebel mundialu?

Zaczyna robić się coraz bardziej gorąco! Jest to zaś spowodowane tym, że mundial w Katarze startuje już za… cztery dni. Z tego względu pojawia się coraz więcej rozważań. M.in. na temat tego, co w Katarze mogą osiągnąć zawodnicy wybrani przez Czesława Michniewicza. Kibice najbardziej liczą oczywiście na Roberta Lewandowskiego. Czy dzięki jego grze Polska może dojść naprawdę daleko na tym turnieju?

Gdzie typować Mistrzostwa Świata w Katarze?

Zanim jednak przejdziemy w ogóle do analizy szans naszych kadrowiczów, warto zastanowić się, gdzie w ogóle obstawiać Mistrzostwa Świata, które rozpoczną się 20 listopada, a potrwają aż do 18 grudnia 2022 roku. Przestrzegamy przed tym, aby zdecydować się na podmioty hazardowe pierwsze w brzegu. Może to być bowiem bardzo kiepska decyzja… Niektóre firmy bukmacherskie nie działają do końca legalnie. Warto zatem zdecydować się tylko na takie podmioty hazardowe, które oferują swoje usługi zgodnie z przepisami. Sporo osób wybiera m.in. STS. Czy warto? Czy można tam zainkasować bonus bez depozytu w STS? Te pytania pojawiają się bardzo często. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje legalne usługi (stacjonarnie, online lub dzięki aplikacji mobilnej). Co ważne, możesz zainkasować znakomite bonusy. Aktualnie (stan na 16 listopada 2022 roku) chodzi m.in. o zakład bez ryzyka do 100 PLN. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się także promocja, w której do zgarnięcia jest nawet 1560 PLN.

Forma RL9 przywraca kibicom nadzieję w kadrę Polski!

Przejdźmy do tego, na co czekają wszyscy kibice! Chodzi o Mistrzostwa Świata w Katarze. Czy dzięki Robertowi Lewandowskiemu Polska ma szanse na dobry wynik na tej imprezie? Jak chcesz poznać więcej faktów na tego typu tematy, to strona typy.bet powinna być przez Ciebie odwiedzona! Są tam bowiem opisy rozmaitych wydarzeń. Tak samo, jak informacje o transmisjach itp. Generalnie mamy nadzieję, że Robert Lewandowski poprowadzi naszą kadrę do dobrego wyniku. Wszak RL9 w ostatnich miesiącach prezentuje się wręcz wybornie. W 14. spotkaniach ligowych zdobył 13 goli. A przy okazji zanotował też cztery asysty. To zdecydowanie najlepszy wynik indywidualny w całej La Lidze. Przy okazji Robert Lewandowski zdobył pięć bramek w spotkaniach Ligi Mistrzów. Jego trafienia dają w tym momencie Barcelonie pierwsze miejsce w tabeli La Ligi (37 oczek). Gorzej Dumie Katalonii poszło w Lidze Mistrzów (trzecia lokata i „spadek” do Ligi Europy), ale to na pewno nie była wina RL9.

Czy zawodnicy Czesława Michniewicza mogą zdobyć medale na Mistrzostwach Świata?

Nie ma na to realnych szans. Mamy nadzieję, że dobra forma Roberta Lewandowskiego plus spółki da nam pierwszy awans (na Mistrzostwach Świata) z grupy od 1986 roku. Nie ma się co jednak łudzić, że Biało-czerwoni zdobędą jakieś medale. Nasza kadra jest po prostu na to zbyt słaba. A sam Robert Lewandowski to za mało, by walczyć jak równy z równym z takimi potęgami, jak Brazylia, Francja, czy Argentyna.

Poprzedni artykułRejestracja nowego konta w firmie bukmacherskiej – na jakie bonusy możemy liczyć?