Badasz tak naprawdę rozmaite opcje na tym polu? Planujesz założenie internetowego konta bukmacherskiego? Zdecydowałeś się na Betfan? Jeśli tak, to podjąłeś bardzo dobrą decyzję. W końcu ta firma bukmacherska przede wszystkim działa legalnie. Możesz się tam naprawdę swobodnie zarejestrować. Jak zaś to zrobić? O czym musisz pamiętać w czasie realizowania tego nieskomplikowanego zadania?

Jakie najważniejsze dane trzeba podać w czasie rejestracji?

Wiele osób mocno obawia się, że zakładanie konta w firmie bukmacherskiej Betfan przysporzy im sporo kłopotów. Wręcz przeciwnie! Jest to proces przede wszystkim intuicyjny. Nie trzeba mieć na tym froncie żadnego doświadczenia, aby spokojnie poradzić sobie z wykonaniem tej czynności. Musisz tylko na spokojnie czytać opisy pól, a potem je uzupełniać. Ogólnie zakładanie konta w Betfan jest szybkie, aczkolwiek nie warto się nigdzie spieszyć. Postaw na to, by wszystko było zrealizowane przede wszystkim dokładnie. Jak rozpocząć proces rejestracji? Wejdź po prostu na stronę główną tego bukmachera internetowego https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. Na samej górze znajduje się przycisk „OTWÓRZ KONTO”. Znajdziesz go po prawej stronie. Aby rozpocząć proces rejestracji, należy w niego kliknąć. Co dzieje się w dalszej kolejności? Musisz podać kilka informacji, które są potrzebne bukmacherowi online Betfan. Chodzi np. o imię, nazwisko, czy adres zamieszkania itp. Generalnie są to podstawowe kwestie. Sama procedura jest zaś standardowa. Możesz być pewny, że te dane nigdzie „nie wypłyną”, ponieważ są bardzo szczelnie przechowywane.

Aby grać, trzeba wpłacić pierwszy depozyt

Po zarejestrowaniu konta jesteś już o kilka kroków bliżej od zagrania premierowego kuponu. Cały czas czeka Cię jednak jeszcze kilka istotnych zadań. Teraz warto zdecydować się na wpłacenie depozytu. Trzeba tutaj podkreślić jeden aspekt. Mianowicie możesz to zrobić przede wszystkim bezpiecznie. W końcu firma bukmacherska Betfan dokłada wszelkich starań, by operacje finansowe (zarówno wychodzące, jak i przychodzące) były właściwie zaszyfrowane itd. Co jeszcze się tutaj mocno liczy? Kolejna ważna sprawa dotyczy tego, że wpłaty są realizowane szybko. Poza tym masz do wyboru wiele opcji. Sporo nowych osób realizuje depozyty przy pomocy swojego konta bankowego. Wszak ta firma bukmacherska obsługuje ponad 20 takich placówek z tego sektora. Ewentualnie masz do dyspozycji np. karty kredytowe, czy kody Paysafecard itp.

Nie zapominaj o kodzie promocyjnym! Dlaczego jest to ważne?

W trakcie zakładania konta warto wpisać „SPORTBETFAN”. Nie jest to co prawda obligatoryjne, lecz możesz to zrobić. Dlaczego panuje taka opinia? W końcu dzięki temu zainkasujesz bardziej hojne bonusy. Na sam start otrzymasz cashback do 600 PLN. Potem możesz zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Nie zapominaj zatem o wpisaniu kodu promocyjnego we właściwe pole. Nie stracisz na to wiele czasu, a potem sporo zyskasz. Będziesz mógł bowiem zagrać zakład bez obaw o własne środki.

Poprzedni artykułNajlepsi legalni bukmacherzy – u kogo grać w tym roku?
Następny artykułZ jakim wyprzedzeniem można obstawiać mecze u bukmachera Betfan?
Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie udzielają darmowych promocji i bonusów bukmacherskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady bukmacherskie na obstawianie meczów, freebety i bonusy bez depozytów.