W zakładach bukmacherskich jest wielu typerów, którzy chętnie decydują się na cash-out. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? W jakich sytuacjach warto szczególnie zdecydować się właśnie na cash-out?

cash out w zakładach bukmacherskich
Co to jest cashout w zakładach bukmacherskich?

Cash-out w zakładach bukmacherskich – zasada działania

Okazuje się, że cash-out to bardzo pomocna funkcja. Są rozmaite firmy bukmacherskie, które udostępniają taki właśnie konkretny wariant, sa to międzyinnymi Betclic, Fortuna czy Polski bukmacher STS. Jest zaś coraz więcej graczy, którzy z niego regularnie (albo przynajmniej od czasu do czasu) korzystają. Generalnie cash-out może być wybrany w przypadku kuponów pojedynczych albo akumulowanych. Załóżmy, że zagrałeś na gospodarzy. Twoja ekipa prowadzi, aczkolwiek uważasz, że finalnie może nie być tak różowo? Wszystko dlatego, że goście cały czas atakują, a dodatkowo grają z przewagą jednego zawodnika? Można zminimalizować ryzyko przegranej. Masz bowiem okazję skorzystać właśnie z cash-out. Oczywiście, nie wypłacisz tyle, ile wygrałbyś, gdyby Twoja ekipa „dowiozła” dobry wynik do samego końca.

Czasami jednak nie ma sensu ryzykować. Lepiej zarobić cokolwiek niż przegrać, prawda? Sporo zawodowców wychodzi właśnie z tego konkretnego założenia. Kiedy opcja cash-out jest relatywnie mało opłacalna? Wtedy, kiedy np. Twoja drużyna co prawda prowadzi, ale do końca spotkania pozostało jeszcze sporo czasu. Im bliżej końca, tym wartość ewentualnej wypłaty rośnie. Od gracza zależy, czy chce bardziej zaryzykować, czy wcześniej wypłacić i mieć po prostu spokój związany z danym zakładem. Jest to zaś swego rodzaju opcja pozwalająca automatycznie sfinalizować dany zakład.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy nie można skorzystać z cash-out?

Przede wszystkim ten aspekt zależy od regulaminu konkretnej promocji. Obecnie można zaś zdecydować się na rozmaite firmy hazardowe oferujące cash-out. Ogólnie ta funkcja dotyczy zakładów przedmeczowych i live. Zagrałeś kilka spotkań jeszcze przed ich rozpoczęciem? Do tej pory wszystko układa się zaś po Twojej myśli? Trafiłeś bowiem 5 z 6 potyczek? W takiej sytuacji można właśnie skorzystać z opcji cash-out. Szczególnie, kiedy uważasz, że w tej ostatniej potyczce wynik może być nie do końca taki, jakiego spodziewałeś się na samym początku. Kiedy zaś nie można, w tej sytuacji, skorzystać z opcji cash-out? Wtedy, kiedy ostatnia potyczka już się rozpoczęła. Wtedy nie ma możliwości wcześniejszej wypłaty.

Oczywiście, cash-out jest dostępny także w przypadku zakładów na żywo. Nie brakuje zaś typerów, którzy uwielbiają obstawiać rozmaite wydarzenia w trybie na żywo, dlaczego? Ponieważ ta opcja najczęściej staje się najbardziej zyskowna i skuteczna. Z funkcji cash-out w zakładach bukmacherskich nie można skorzystać, gdy danego zdarzenia nie ma już w ofercie albo chwilowo zostało zablokowane (np. z powodu ważnej sytuacji, która na pewno wpłynie na finalne kursy). Ta opcja nie jest dostępna, kiedy na kuponie (zwykłym albo live) są jakieś przegrane zakłady. Czasami bukmacher online się pomyli i cały czas oferuje cash-out. Nie ma jednak sensu kombinować. Zazwyczaj bowiem takie zakłady prędzej czy później są po prostu odpowiednio rozstrzygane.

bonus bez depozytu na poker
Betgames STS legalne gry karciane z bonusem

Kiedy zdecydować się na cash-out u bukmacherów?

Jest wiele osób, które regularnie wybierają cash-out. Kiedy szczególnie opłaca się korzystać z tego pomocnego wariantu? Na pewno cash-out jest przydatny przy zakładach akumulowanych. Jeśli obstawiłeś relatywnie sporo spotkań i dużo udało Ci się już trafić, to warto zastanowić się nad takim wariantem. Dzięki temu na pewno coś wygrasz. Oczywiście, będzie to mniejsza stawka niż widnieje na kuponie. Czasami jednak nie warto być zachłannym. Lepiej zminimalizować ryzyko i mieć pewną wygraną, niż czekać na kilka innych rozstrzygnięć. Dobre firmy hazardowe oferują zaś solidne propozycje w tym zakresie.

Kiedy jeszcze cash-out powinien być na pewno co najmniej rozważony? Często ta opcja jest wybierana w aspekcie zakładów live. Zagrałeś na gospodarzy, możesz zdecydować się na cash-out i poważnie to rozważasz? Widzisz bowiem, że goście są bardzo blisko strzelenia bramki wyrównującej? W takiej sytuacji też nie ma sensu niepotrzebnie ryzykować… Warto zatem na pewno oglądać mecze, które się stawia. Wtedy będziesz miał bowiem więcej wartościowych informacji.

Poprzedni artykułE-sport w ofercie najpopularniejszych polskich bukmacherów
Następny artykułLiga Europy 2019/20 – jak będzie dokończona?
Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie udzielają darmowych promocji i bonusów bukmacherskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady bukmacherskie na obstawianie meczów, freebety i bonusy bez depozytów.