Wśród legalnych bukmacherów działających w Polsce STS jest zdecydowanie jednym z najbardziej doświadczonych (na rynku już od 1997 roku), ale i najbardziej wszechstronnych – swoją działalność prowadzi bowiem nie tylko przez Internet, jak wielu innych konkurencyjnych operatorów, ale i stacjonarnie w wielu krajach europejskich (w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech czy Andorze) oraz w punktach stacjonarnych rozsianych po całej Polsce. Zasięgiem sięga również Sosnowca w województwie śląskim. Na co mogą liczyć typerzy właśnie z tego miasta, chcący skorzystać z oferty właśnie stacjonarnej? Na tym zamierzamy skupić się w tym artykule.

sosnowiec bukmacher sts
Polski bukmacher STS -Sosnowiec godziny otwarcia

Pełna oferta sosnowieckich oddziałów bukmachera STS

Punkty STS w Sosnowcu są idealnym miejscem dla osób typujących sport, niezależnie od dziedziny, w której się lubują. Jego oferta pokrywa aż 18 z nich, a co jakiś czas wzbogaca się o tak zwane „sezonówki”, czyli sporty rozgrywane na przykład wyłącznie zimą. Obecnie sosnowieckie punkty najczęściej goszczą kibiców:

  • piłki nożnej – jej oferta w punkach STS w Sosnowcu jest najbardziej rozbudowana – wszystko ze względu na to, że to właśnie piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce. W jej ramach można więc znaleźć spotkania na poziomie reprezentacyjnym (zarówno te niższej rangi, jak i te z wielkich imprez sportowych), ale i ligowym. W tym drugim przypadku punkty oferują możliwość obstawiania nie tylko polskiej ligi, ale i wielu zagranicznych, w tym uchodzących za najmocniejsze hiszpańskiej, niemieckiej i włoskiej.
  • piłki ręcznej – choć jest ona sportem mniej popularnym od swojego „nożnego odpowiednika”, przyciąga do siebie rzesze zainteresowanych kibiców – głównie za sprawą swojego dynamizmu, ale też wysokich stawek. STS pokrywa zarówno wydarzenia na arenie międzynarodowej, jak i te ligowe.
  • esportu – esport stał się popularny stosunkowo niedawno, a STS jest jedną z nielicznych firm, które umożliwiają jego obstawianie również z poziomu punktów stacjonarnych.
  • koszykówki – w ramach tego sportu STS przedstawia ofertę związaną zarówno z polską ligą, jak i NBA – najpopularniejszą amerykańską ligą świata.

Spotkania, do których daje dostęp STS Sosnowiec można obstawiać zarówno zakłady na żywo, jak i przedmeczowo, z wieloma dostępnymi opcjami. Pracownicy lokali z chęcią pomagają nowicjuszom w obstawianiu, wprowadzając ich w realia bukmacherskie. Oferta bukmachera ulega stałym zmianom i poszerzaniu, a ważnym jej elementem są też tak zwane spotkania wirtualne. Te nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, a polegają na dokonywaniu zakładów na komputerowe symulacje.

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy i oferty specjalne dla klientów STS Sosnowiec

Polski bukmacher STS w Sosnowcu wychodzi ze specjalną ofertą dla Sosnowiczan, którzy grają najczęściej, a przede wszystkim regularnie. W związku z tym proponuje im dwa bonusy, wymagające od nich właśnie wspomnianej regularności, ale i grania za określone dzienne stawki. Te bonusy dotyczą:

  • osób, które grają za minimum 30 złotych dziennie – w ich przypadku mamy do czynienia z trzema bonusami, z których każdy daje 10% od przegranych zakładów. Pojawiają się one na progach 10., 20. i 25. wizyt w danym miesiącu i dają zarobić nawet 150 złotych miesięcznie.
  • ludzi, którzy inwestują 5 złotych lub więcej dziennie – jeżeli jesteśmy nimi to możemy liczyć na bonus w wysokości 10 zł po dziesięciu wizytach spełniających kryteria, albo też w wysokości 20 złotych po dwudziestu tego typu odwiedzinach.

Gdzie znaleźć można punkty STS w Sosnowcu?

W chwili obecnej w Sosnowcu umiejscowione zostały dwa punkty stacjonarne STS, działające – oczywiście – od poniedziałku do niedzieli.

41-215 Bartosza Głowackiego 10/14

  • Otwarty: codziennie w godzinach 9:00-22:45.
  • Lokal jest klimatyzowany, a także wyposażony w terminale samoobsługowe oraz telewizor. W swojej ofercie posiada dostęp do sportów wirtualnych plus.

41-219 Braci Mieroszewskich A11-2

  • Otwarty: w godzinach 9:00-18:00 (w poniedziałki i niedziele) oraz 9:00-19:30 (w pozostałe dni tygodnia).
  • Punkt wyposażony w telewizor i klimatyzację, wspierający ofertę sportów wirtualnych (również tych z plusem).
Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady na żywo w STS?
Następny artykułE-sport w ofercie najpopularniejszych polskich bukmacherów
Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie udzielają darmowych promocji i bonusów bukmacherskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady bukmacherskie na obstawianie meczów, freebety i bonusy bez depozytów.